10

Dzień gwiazdy muzyki

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Mnóstwo osób marzy o wielkiej karierze muzycznej i osiągnięciu międzynarodowego sukcesu. Wydaje im się, że człowiek, który osiągnie taki sukces, może wszystko. Ma mnóstwo pieniędzy, jest wolny a u stóp ma cały świat. Tak jednakże nie jest. Aby się o tym przekonać, warto czytać wywiady i opowieści gwiazd. Daje to nieco inny obraz. Wielka gwiazda nie ma zbyt wiele wolnego czasu, a na dodatek rzadko kiedy może być sobą. Jest ciągle pod obstrzałem mediów, które tylko czekają na jej potknięcie.

To jest właśnie najbardziej bolesne – sukces takiej gwiazdy, na przykład nową, piękną piosenkę ze wzruszającym tekstem albo szczęście w ramionach ukochanego zauważy ledwie kilka mediów. Ale niech tylko stanie się coś złego – rozstanie, nieudany album, problemy, które przecież ma każdy człowiek – plotkarskie gazety i portale będą o tym trąbić do niemożliwości.

Wielka gwiazda zawsze i wszędzie, nawet w czasie pięciominutowego wyjścia, musi wyglądać perfekcyjnie. Dlatego zawsze musi mieć albo doskonały makijaż permanentny albo korzystać z usług profesjonalnych makijażystek, które każdy element składowy makijażu, eyeliner, szminkę czy korektor ust, położą idealnie. To samo dotyczy stroju. Czujni paparazzi natychmiast dostrzegą niedokładny makijaż, lekki, bezpretensjonalny strój (według nich gwiazda na zakupy powinna wybierać się w wieczorowej kreacji) a nawet… szczery uśmiech podczas spotkania z przyjaciółmi.

Z czego ona się śmieje? To nie przystoi gwieździe! A może coś ją z kimś z tych osób łączy? Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że niektóre, prawdziwe gwiazdy, dbają o swoją prywatność i marzą o tym, żeby móc czasami odpocząć od zgiełku, hałasu i niezdrowego zainteresowania ich życiem. Ale tak robią tylko niektóre, prawdziwe gwiazdy, mające prawdziwy talent. Są bowiem i gwiazdy wypromowane tylko przez media, a będące na co dzień kompletnymi beztalenciami. W ich przypadku podtrzymywanie uwagi mediów skandalami, rozbieranymi sesjami albo niewłaściwym zachowaniem jest podstawą do istnienia w świadomości ludzi.

About the author: