Witaj na Torchlight.com.pl | Aktualnie jest 1 użytkownik i 1 gość na stronie.

Torchlight to rasowy action RPG, czerpiący pełnymi garściami z klasyków gatunku ale równocześnie wprowadzający wiele nowych rozwiązań.

Samo studio Runic Games, odpowiedzialne za jego wydanie zostało założone przez dawnych współzałożycieli Blizzard North i współtwórców serii Diablo.

W Torchlight gracz wyrusza w pełną przygód a przede wszystkim przeciwników drogę, której ostatecznym celem jest zniszczenie zła.

Neverwinter otrzyma nową mapę!

JUż w te wakacje Neverwinter otrzyma mapę na której będzie się rozgrywać i PVP i PVE. Na samym środku
będą walczyć gildie a po bokach będą normalne misje Pve. Najlepsze jest w tym jednak to że mapa będzie 4
razy większa niż zwykłe mapy dodawane do Neverwinter Online.

Siema

Re: Siema

Postprzez polek » 16 cze 2010, o 16:24

a wiec witajcie ludziska! :D

rowniez zaczelam grac w ta gre od niedawna... a a moja przygoda z nia zaczela sie od tego, ze poszlam razu pewnego do sklepu ze sprzetem rtv i agd :D i moja uwage przyciagnal laptop na ktorym prezentowano rozne gry i m.in znalazl sie tam torchlight. od razu przypadl mi do gustu, wiec po przyjsciu zaczelam szukac informacji na temat tej gry i wpadlam na ta stronke i oto jestem.

pozdrawiam. Pola ;)
polek

Postprzez dimzard » 22 cze 2010, o 18:36

Witajcie wszyscy, co do postów miło by było gdyby każdy potrafił sklecić o sobie więcej niż tylko jedno zdanie i założył osobny temat w tym dziale.
dimzard

Postprzez Nihilus » 3 sie 2010, o 06:42

Witam jestem Maciek, gra jest bardzo fajna i mam nadzieje ,że twórcy będą ją aktywnie rozwijać. Na razie grałem tylko w demo ,ale dziś przyjdzie do mnie paczka z grą.
"Upaść tak nisko i nie wyciągnąć z tego żadnych wniosków - to właśnie twoja porażka."
Nihilus

Postprzez dimzard » 20 sie 2010, o 12:26

Rozwijanie rozwijaniem poczekajmy aż kontynuacja wyjdzie:)
dimzard

Postprzez August » 4 wrz 2010, o 07:41

Witam.

Zacząłem grać w TL a w między czasie chciałbym korzystać z jakiegoś forum w pełni poświęcunemu wspaniałej grze jakiej jest Torchlight.

Czas rozruszać to forum. :)
Destroyer lvl 33
August

Postprzez Admin » 5 wrz 2010, o 05:26

Witaj!
Wkrótce duże zmiany dotyczące portalu więc Twoja pomoc na pewno się przyda :)
Admin
Administrator

Postprzez M1CH43L » 30 wrz 2010, o 15:55

Witam wszystkich :) Mam na imie Michał tak jak moj nick wskazuje :P i gram w TL od m-ca ;)
M1CH43L

Postprzez Gandi » 3 lut 2011, o 15:39

Witam.
Mam na imię Mariusz.
Grałem w D1, D2 teraz w WoW TL traktuje jako miła alternatywę.
Paweł pytasz skąd grę z Epiku lub Media cena to 60 pln wiec żal.pl takie pytanie
Gandi

Postprzez doombringer » 13 maja 2011, o 11:24

Witam:) Mateusz z tej strony, szkoda, że tak późno wpadłem na tą grę ale lepiej późno niż wcale, grywałem w d2 od 2001 roku wiec czuje sie w swoim zywiole:) bede wdzieczny za porady buildy itp:) moje gg 1670505
doombringer

Postprzez Sartatius » 24 maja 2011, o 13:49

Siema jestem Łukasz, mam 13 lat i bardzo lubię grać w Torchlight.
Sartatius

Poprzednia strona

Powrót do Przedstaw się.