34

evolta city

3.00 avg. rating (69% score) - 1 vote

Wynajmując fotografa ślubnego, para młoda dość szybko udaje się z nim na bardzo ważne spotkanie. W jego trakcie omawiane są wszelkie szczegóły zlecenia, które należy koniecznie rozważyć i przeanalizować. A co do nich należy?

Na samym początku warto ustalić czas pracy takiego fotografa. Musi on dokładnie wiedzieć, przez ile godzin będzie działać i w których momentach będzie musiał wykonywać zdjęcia oraz czy dojdą do nich fotografie plenerowe. Czasami, na większych uroczystościach weselnych, jeden Fotograf ślubny Wrocław nie wystarcza, dlatego trzeba ewentualnie pomyśleć o wynajęciu dwóch takich osób. Gotowe już zdjęcia umieszczane są oczywiście na nośnikach pomięci. Warto zatem określić nawet wygląd płyt CD, szczególnie jeśli chce się je następnie wręczyć gościom weselnym. Oni będą zachwyceni, gdy dostaną tak szczególną pamiątkę.

Jeszcze przed samą rozmową z fotografem można spisać sobie te wszystkie pytania, jakie chce się mu zadać, na kartce. Dzięki temu o żadnym się nie zapomni i wszystko się zaplanuje.

About the author: