Klasy postaci

Destroyer (Niszczyciel) – klasa typowo wojownicza, poza umiejętnościami stricte ofensywnymi mającymi na celu maksymalizację obrażeń ma do dyspozycji również dwie aury.

Zawsze byłem wędrowcem. Przemierzałem te ziemie od kąd pamiętam, za każdym razem moje ostrza prowadziły mnie do konfliktów.

Kiedy usłyszałem o złu jakie spadło na Torchlight, powróciłem z dziczy. Opowieści o szaleństwie, zabitych bądź zaginionych mieszkańcach… i mroku wypełzającego z głebin sprowadziły mnie do tego miejsca. Moje ostrza nie zaznają spoczynku w nim dlatego podjąłem tą długa podróż do Torchlight.

Kiedy przybyłem o poranku wszystko wydawało się proste, nie zdawałem sobie sprawy co mnie spotka i jaka piekielna moc gromadzi się głęboko pod powierzchnią.

Dopiero czas okazał prawdę…

Kalkulator umiejętności.

Alchemist (Alchemik) – czarodziej czerpiący swą moc z Ember.  Poza wywoływaniem różnego rodzaju wybuchów może przywoływać impy oraz roboty napędzane parą.

Ember jest esencją magii, kluczem tej profesji. Dla mojej rasy Torchlight jest miejscem mocy, największe źródło Ember jakie do tej pory odnaleziono. Nie było mi nic wiadomo o problemach jakie dotykały tego miejsca.

Przybyłem tylko po to aby załatwić swoje sprawy, ale kiedy tylko postawiłem swoją stopę w Torchlight zostałem wplątany w te wydarzenia. Zło jakie się tam zebrało wchłonęło mnie i być może już nigdy nie oswobodzę się od niego w pełni.

Kopalnie są mroczne zbyt mroczne, dalej w głębi ciemność staje się nieprzenikniona. Moc, którą można zdobyć jest niewyobrażalna ale cenę jaką przyjdzie za nią zapłacić będzie bardzo wysoka

Kalkulator umiejętności

Vanquscher – elitarny strażnik miejski, wysłany w tajemnicy do Torchlight aby przeprowadzić śledztwo. Specjalizuje się w broniach dystansowych a także używaniu płapek.

Niepokoje jakie nastały w Torchlight były bardziej niebezpieczne niż mogłam się tego spodziewać – choć muszę przyznać odetchnęłam nieco. Żałosne zlecenia jakie przedtem wykonywałam mogły jedynie oznaczać nadchodzący koniec mojej kariery jako Vanquischerki.

Przybyłam aby przywrócić strumień Ember – jednakże ciemność roztaczająca się poniżej Torchlight była czymś więcej niż tylko mrokiem kopalni.

To będzie test zarówno moich umiejętności jak i charakteru. Zło musi zostać wyrwane z korzeniami a te tutaj ma bardzo głębokie korzenie.


Kalkulator umiejętności