65

spolszczenie torchlight 2

5.00 avg. rating (89% score) - 1 vote

Internet stał się nieodzowną częścią życia większości z nas. Ciężko jest spotkać osobę, która nie miała do czynienia z internetem. Wydawać by się mogło, że dzieci i młodzież nie potrafią się obejść bez internetu. Internet ułatwia nam funkcjonowanie niemalże w każdej dziedzinie życia. Wykorzystywany jest wszędzie w pracy, szkole, życiu codziennym.
Internet ma dużo plusów, ale i bardzo dużo minusów. Powinniśmy z niego korzystać mądrze i umiarkowanie. Ludzie dorośli powinni kontrolować swoje dzieci. W świecie internetu czeka bardzo dużo niebezpieczeństw na każdego z nas.
Dzięki internetowi za pomocą wielu portali możemy poznawać nowe osoby, odświeżać stare znajomości, możemy utrzymywać kontakt ze znajomymi za granicą. Wszystko jest dobre jeśli dzieje się tylko poprzez kontakt internetowy. Przy zawieraniu znajomości za pomocą internetu powinniśmy być bardzo ostrożni: nie można podawać swoich danych, wysyłać zdjęć, umawiać się na spotkania osobiście. Nigdy nie możemy mieć pewności kto tak na prawdę jest po drugiej stronie. Spotkania w sieci są bezpieczne tylko wtedy, gdy nad nimi panujemy.

Zobacz także pozostałe artykuły:

About the author: