4

Ziemia polska kompostownia

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Uczyńmy polską ziemię czystą!

Wszyscy bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, że polska ziemia jest piękna. Nasz kraj posiada wspaniałe miejsca oraz ekosystem. W Polsce znajdują się gatunki fauny i flory, których nie sposób spotkać w żadnym innym miejscu na świecie. A jednak, zbyt mało staramy się by nasza polska ziemia pozostała piękna i unikatowa. Jak o to zadbać?

To zadziwiające, ale dbanie o środowisko jest jednocześnie dbaniem o własne zdrowie i własną kieszeń. Jak to możliwe? Wystarczy kilka przykładów by to bardzo jasno zobrazować. Gaś zawsze niepotrzebne światła, wyłączaj urządzenia z diodami, korzystaj z ekologicznych środków transportu (rower), dokręcaj zawsze kran i używaj tylko tyle wody, ile potrzebujesz, zabieraj na zakupy własną torbę, wielorazowego użytku.
Jeśli większość Polaków stosowałaby się do tego typu praktyk miałoby to niebagatelny wpływ na nasze środowisko – ale również zdrowie i portfele.

Warto również podkreślić wielkie znaczenie w tym procesie polskich kompostowni. Ziemia polska kompostownia Cię leczy ze wszystkich naszych brudów!

About the author: